Kariéra

Lesnictví je výjimečný obor s výjimečnými lidmi, kteří neberou svou práci jako „práci“, ale jako poslání. Přidejte se k nám a staňte se součástí LESŮ…

Proč pracovat právě u nás?

Stabilní podnik s tradicí

Moderní vybavení a technologie

Široká nabídka benefitů

Osobní a kariérní růst

Jsme největším zaměstnavatelem v lesnictví

Své místo u nás našlo přes 3 500 zaměstnanců, z toho cca 2 500 na TH pozicích.

Ročně do našeho podniku nastupuje okolo 150 nových kolegů. Za posledních 6 let jsme umožnili pracovat na adjunktských pracovních pozicích přibližně 230 absolventům vysokých a 130 absolventům středních škol s lesnickým zaměřením.

Naši zaměstnanci jsou vybaveni moderními pracovními pomůckami. Chytrý telefon, notebook i kvalitní služební vůz je již dnes pro venkovní personál samozřejmostí. Kolegové z provozu si rovněž vybírají z bohaté nabídky kvalitních oděvů a obuvi, které jsou určeny pro aktivní pohyb a práci v přírodě.

Vážíme si náročné práce všech našich zaměstnanců a umíme ji odměnit. Náš personál oceňuje i širokou nabídku benefitů, např. 1 týden dovolené navíc, příspěvky na důchodové a životní připojištění, příspěvek na stravování, rekreaci, sportovní činnost, zdravotní pomůcky a rehabilitaci…

Umožňujeme zvyšování kvalifikace, podporujeme studium na vysokých školách při zaměstnání. Staráme se o profesní a osobnostní růst našich zaměstnanců. Organizujeme odborné kurzy s lesnickou a jí blízkou problematikou.