Chcete pracovat pro Lesy ČR?

Chcete pracovat pro Lesy ČR, ale žádná z nabízených pozic Vám aktuálně nevyhovuje? Nevadí, zanechte nám o sobě informace a pokud budeme mít pro vás vhodnou volnou pozici, kontaktujeme vás. Sledujte i nadále vypisovaná výběrová řízení.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Osobní údaje:

Další specializované znalosti

Ostatní informace

Přílohy

Povolené jsou pouze soubory PDF, Word a Excel. Ostatní typy souborů budou při odeslání formuláře automaticky odstraněny.

Kliknutím na výše uvedené tlačítko "Odeslat" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím těchto internetových stránek. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 Obecné nařízení o ochraně osobních údajů a zákonem 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto údaje poskytuji podniku Lesy České republiky, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu jednoho roku od jejich zaslání. Jsem si vědom/a, že mohu požádat zástupce LČR, s.p. o úpravu poskytnutých údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoli odvolat.
Odeslat odpověď na inzerát

Více informací o Vašich právech naleznete na: https://lesycr.cz/o-nas/profil-firmy/gdpr/