Výzva a příležitost pro všechny nad 18 let!

Chcete co nejlépe využít čas, pracovat na zdravém vzduchu v lese a ještě si solidně vydělat?

  • Platí pro všechny, kterým už bylo 18 let
  • Chcete pomoci obnovit naše lesy?
  • Pojďte s námi sázet nový les!

 

Rádi mezi sebou přivítáme všechny pracovité žáky a studenty, kterým již bylo 18 let a chtějí pomoci s obnovou lesa a třeba se i přiučit něčemu užitečnému….

Co nabízíme:
  • Práci, která má smysl – jarní zalesňování, instalaci oplocenek, vyznačování aktivních kůrovcových stromů, později i nátěry proti okusu …
  • Práci v okolí tvého domova.
  • Férový hodinový výdělek 120,- Kč/hod.
Další info:

Uzavřeme s vámi dohodu o provedení práce na maximálně 300 hod. Všechny potřebné dokumenty vyplníte na dané lesní správě nebo lesním závodě.

Budete pracovat v malé skupině, v dostatečných rozestupech (min. 2,5m) za dodržení všech aktuálně platných nařízení a preventivních hygienických opatření.

Ochrana úst a nosu, pevná obuv a vhodný oděv do lesa jsou nezbytnou podmínkou, minimálně pracovní rukavice a další potřebné vybavení dostanete na OJ.

Ukážeme pracoviště i práci samotnou, každodenní doprava je však na vás. V případě, že se dohodneme a budete používat vlastní auto ke svozu dalších brigádníků z místa srazu na pracoviště, budeme vám vyplácet náhrady a vystavíme povolenku k vjezdu do lesa.

Pokud máte zájem pomoci s obnovou lesů, prosím kontaktujte nás nejlépe emailem na brigada@lesycr.cz, kde uvedete bydliště, telefonní kontakt na sebe a nejlépe i organizační jednotku, kde byste chtěli působit. Můžete volat na telefonní číslo 725 257 651 Vladanovi Jarešovi , který zodpoví případné dotazy a zprostředkuje kontakt na vybranou organizační jednotku. Prosím vzhledem k vytíženosti našich zaměstnanců upřednostňujte mailový kontakt.

Přidejte se k nám, rádi vás mezi sebou uvidíme…