Lesníky se skauty spojuje zájem o přírodu, krajinu i životní prostředí, podepsali memorandum
Hradec Králové, 20. února 2024 – Memorandum o vzájemné spolupráci podepsali 20. února generální ředitel Lesů České republiky Dalibor Šafařík se starostou spolku Junák – český skaut Josefem Výprachtickým. Lesy ČR vždy podporovaly a nadále budou podporovat skautskou organizaci při naplňování jejího poslání, tedy ve výchově i rozvoji dětí a mladých lidí. „Se skauty nás spojuje…

