Žádost o povolení vjezdu

Pokud máte již přidělenou výjimku z minulého roku, stačí poslat žádost o její prodloužení na lesycr@lesycr.cz s přiloženou kopií původní výjimky.

Před vyplněním formuláře si zjistěte organizační jednotku, pod kterou spadá oblast Vaší žádosti na mapě zde.

 

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Detaily žádosti

Přílohy

Připojte kopii platného rybářského nebo loveckého lístku; v případě, že se potřebujete dostat ke své nemovitosti, kopii listu vlastnictví; v případě přesunu nemocného / handikepovaného, pak kopii platného průkazu ZTP.
Můžete přiložit maximálně deset souborů do souhrnného limitu 20 MB.
Povolené jsou pouze soubory PDF, Word a Excel. Ostatní typy souborů budou při odeslání formuláře automaticky odstraněny.

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat námět" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím těchto internetových stránek. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 Obecné nařízení o ochraně osobních údajů a zákonem 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto údaje poskytuji podniku Lesy České republiky, s.p. výhradně za účelem zpracování žádosti o povolení k vjezdu. Jsem si vědom/a, že mohu požádat zástupce LČR, s.p. o úpravu poskytnutých údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoli odvolat.
Odeslat žádost

Více informací o Vašich právech naleznete na: https://lesycr.cz/o-nas/profil-firmy/gdpr/