Přehled SÚJ a smluvních partnerů

 

Na této stránce je zveřejněn aktuální přehled veškerých SÚJ s mapou každé SÚJ jako souborem ke stažení.

Zde naleznete Seznam smluvních partnerů na provádění lesnických činností a prodej dříví pro Lesy ČR, s. p. (pdf, 350 kB)

(aktualizace seznamu smluvních partnerů I/2020)

 

Číslo zakázky Název zakázky Název LS Název KŘ Mapový podklad
101197 Cvilín – pěstební činnost Bruntál Frýdek-Místek Mapový podklad
101203 Město Albrechtice – sever Město Albrechtice Šumperk Mapový podklad
101209 Spálené Město Albrechtice Šumperk Mapový podklad
101210 Karlovice – Sever Město Albrechtice Šumperk Mapový podklad
101213 Ludvíkov Město Albrechtice Šumperk Mapový podklad
101214 Albrechtice  Město Albrechtice Šumperk Mapový podklad
101214 Albrechtice  Bruntál  Frýdek-Místek Mapový podklad
101215 Krnov Bruntál Frýdek-Místek Mapový podklad
101216 Karlovice Město Albrechtice Šumperk Mapový podklad
101217 Suchá Rudná Město Albrechtice Šumperk Mapový podklad
103006 Břidličná Bruntál Frýdek-Místek Mapový podklad
103009 Nové Heřmínovy – těžební činnost Bruntál Frýdek-Místek Mapový podklad
103010 Slunečná Bruntál Frýdek-Místek Mapový podklad
103011 Volárna Bruntál Frýdek-Místek Mapový podklad
103088 Horní Benešov Bruntál Frýdek-Místek Mapový podklad
103118 Horní Benešov – pěstební činnost Bruntál Frýdek-Místek Mapový podklad
103119 Nové Heřmínovy – pěstební činnost Bruntál Frýdek-Místek Mapový podklad
104101 Karlov Janovice Šumperk Mapový podklad
104102 Janovice Janovice Šumperk Mapový podklad
104304 Stará Ves – pěstební činnosti Janovice  Šumperk Mapový podklad
105024 Vítkov Vítkov Frýdek-Místek Mapový podklad
105025 Olšovec Vítkov Frýdek-Místek Mapový podklad
105026 Nový Jičín Vítkov Frýdek-Místek Mapový podklad
106452 Opava západ Opava Frýdek-Místek Mapový podklad
106453 Opava východ Opava Frýdek-Místek Mapový podklad
109001 Ostrava Jablunkov Frýdek-Místek Mapový podklad
109001 Ostrava Opava Frýdek-Místek Mapový podklad
109051 Ostrava západ – pěstební činnost Vítkov Frýdek-Místek Mapový podklad
109051 Ostrava západ – pěstební činnost Opava Frýdek-Místek Mapový podklad
109052 Ostrava západ – těžební činnost Vítkov Frýdek-Místek Mapový podklad
109052 Ostrava západ – těžební činnost Opava Frýdek-Místek Mapový podklad
110118 Frýdek-Místek Frýdek-Místek Frýdek-Místek Mapový podklad
110318 Frenštát pod Radhoštěm Frýdek-Místek Frýdek-Místek Mapový podklad
111117 Filipka Jablunkov Frýdek-Místek Mapový podklad
111118 Polom Jablunkov Frýdek-Místek Mapový podklad
111119 Kamenité Jablunkov Frýdek-Místek Mapový podklad
111120 Javorový Jablunkov Frýdek-Místek Mapový podklad
116401 Rožnov – těžební činnost Rožnov p.R. Zlín Mapový podklad
116504 Rožnov – pěstební činnost Rožnov p.R. Zlín Mapový podklad
116505 Mořkov Rožnov p.R. Zlín Mapový podklad
116506 Valašská Bystřice Rožnov p.R. Zlín Mapový podklad
117303 Velké Karlovice Vsetín Zlín Mapový podklad
117304 Halenkov – pěstební činnost Vsetín Zlín Mapový podklad
117404 Vsetín Vsetín Zlín Mapový podklad
117502 Bystřice pod Hostýnem Vsetín Zlín Mapový podklad
122258 Jeseník – těžební činnost Jeseník Šumperk Mapový podklad
122259 Jeseník – pěstební činnost Jeseník  Šumperk Mapový podklad
122261 Černá Voda Jeseník  Šumperk Mapový podklad
122262 Vilémovice Jeseník  Šumperk Mapový podklad
122264 Bílá Voda Jeseník  Šumperk Mapový podklad
122268 Hoštice Jeseník  Šumperk Mapový podklad
123185 Loučná nad Desnou Loučná nad Desnou Šumperk Mapový podklad
123186 Sobotín Loučná nad Desnou Šumperk Mapový podklad
123198 Rudoltice – pěstební činnost Loučná nad Desnou Šumperk Mapový podklad
124424 Hanušovice Hanušovice Šumperk Mapový podklad
124425 Králíky Hanušovice Šumperk Mapový podklad
125009 Ruda nad Moravou Ruda nad Moravou Šumperk Mapový podklad
125013 Zábřeh Ruda nad Moravou Šumperk Mapový podklad
125014 Hoštejn Ruda nad Moravou Šumperk Mapový podklad
129401 Šternberk Šternberk Šumperk Mapový podklad
129402 Bělkovice Šternberk Šumperk Mapový podklad
129403 Loštice Šternberk Šumperk Mapový podklad
129404 Bradlo Šternberk Šumperk Mapový podklad
129405 Pomoraví Šternberk Šumperk Mapový podklad
131215 Týn Rožnov Zlín Mapový podklad
131216 Prostějov Bučovice Brno Mapový podklad
131216 Prostějov Černá Hora Brno Mapový podklad
136002 Brumov Luhačovice Zlín Mapový podklad
136302 Luhačovice Luhačovice Zlín Mapový podklad
136303 Vizovice Luhačovice Zlín Mapový podklad
137004 Luh – pěstební činnost Buchlovice Zlín Mapový podklad
137007 Strážnice Buchlovice Zlín Mapový podklad
137007 Strážnice LZ Židlochovice LZ Židlochovice Mapový podklad
137008 Velká Luhačovice Zlín Mapový podklad
138233 Buchlovice Buchlovice Zlín Mapový podklad
138235 Zámeček Buchlovice Zlín Mapový podklad
141007 Bučovice Bučovice Brno Mapový podklad
141007 Bučovice LZ Židlochovice LZ Židlochovice Mapový podklad
141008 Račice Bučovice Brno Mapový podklad
141109 Bílý Vlk – pěstební činnost LZ Židlochovice LZ Židlochovice Mapový podklad
144337 Brno – pěstební činnost Černá Hora Brno Mapový podklad
144345 Rájec – těžební činnost Bučovice Brno Mapový podklad
144345 Rájec – těžební činnost Černá Hora Brno Mapový podklad
144346 Letovice Černá Hora Brno Mapový podklad
144347 Tišnov Černá Hora Brno Mapový podklad
144352 Rajec – pěstební činnost Bučovice Brno Mapový podklad
144352 Rajec – pěstební činnost Černá Hora Brno Mapový podklad
144364 Kuřim – pěstební činnost Černá Hora Brno Mapový podklad
145015 Náměšť nad Oslavou Náměšť nad Oslavou Brno Mapový podklad
145017 Rosice Náměšť nad Oslavou Brno Mapový podklad
145019 Veveří Náměšť nad Oslavou Brno Mapový podklad
145019 Veveří LZ Židlochovice LZ Židlochovice Mapový podklad
148121 Benetice – pěstební činnost Třebíč Brno Mapový podklad
148122 Třebíč – pěstební činnost Třebíč Brno Mapový podklad
148124 Lesonice – pěstební činnost Třebíč Brno Mapový podklad
148125 Hrotonice – pěstební činnost Třebíč Brno Mapový podklad
148126 Dukovany – pěstební činnost Třebíč Brno Mapový podklad
148127 Rozkoš – pěstební činnosti Třebíč Brno Mapový podklad
149306 Znojmo Znojmo Brno Mapový podklad
149307 Višňové LZ Židlochovice LZ Židlochovice Mapový podklad
150248 Panenská – pěstební činnost Telč Jihlava Mapový podklad
150249 Nová Říše – pěstební činnost Telč Jihlava Mapový podklad
150250 Brtnice Telč Jihlava Mapový podklad
150251 Zlatomlýn Telč Jihlava Mapový podklad
150252 Aleje Telč Jihlava Mapový podklad
150253 Horní Dubenky Telč Jihlava Mapový podklad
150254 Řásná Telč Jihlava Mapový podklad
150255 Mrákotín Telč Jihlava Mapový podklad
150256 Kosová Telč Jihlava Mapový podklad
150257 Horky Telč Jihlava Mapový podklad
154005 Nové Město na Moravě Nové Město n.M. Jihlava Mapový podklad
154007 Sklené Nové Město n.M. Jihlava Mapový podklad
154008 Bohdalov Nové Město n.M. Jihlava Mapový podklad
154010 Herálec Nové Město n.M. Jihlava Mapový podklad
154011 Fryšava Nové Město n.M. Jihlava Mapový podklad
154012 Paseky Nové Město n.M. Jihlava Mapový podklad
154013 Dalečín Nové Město n.M. Jihlava Mapový podklad
155010 Ledeč nad Sázavou Ledeč nad Sázavou Jihlava Mapový podklad
155011 Světlá Ledeč nad Sázavou Jihlava Mapový podklad
155016 Polná – pěstební činnost Ledeč nad Sázavou Jihlava Mapový podklad
155020 Humpolec Ledeč nad Sázavou Jihlava Mapový podklad
155021 Bílý Kámen Ledeč nad Sázavou Jihlava Mapový podklad
155022 Rytířsko Ledeč nad Sázavou Jihlava Mapový podklad
155023 Maleč a Přibyslav Ledeč nad Sázavou Jihlava Mapový podklad
157362 Nasavrky Nasavrky Choceň Mapový podklad
157387 Ronov Nasavrky Choceň Mapový podklad
161116 Svitavy Svitavy Choceň Mapový podklad
161117 Hartinkov Svitavy Choceň Mapový podklad
163260 Lanškroun Lanškroun Choceň Mapový podklad
163262 Mladkov – pěstební činnost Lanškroun Choceň Mapový podklad
163271 Letohrad Lanškroun Choceň Mapový podklad
164010 Choceň Choceň Choceň Mapový podklad
164012 Vysoký les – těžební činnost Choceň Choceň Mapový podklad
164016 Polička Choceň Choceň Mapový podklad
165188 Rychnov Rychnov nad Kněžnou Choceň Mapový podklad
165189 Opočno Rychnov nad Kněžnou Choceň Mapový podklad
165193 Nový Ples – pěstební činnost Rychnov nad Kněžnou Choceň Mapový podklad
170006 Hořice Hořice v Podkrkonoší Choceň Mapový podklad
170007 Český Ráj Jablonec nad Nisou Liberec Mapový podklad
170008 Hořice – pěstební činnost Hořice v Podkrkonoší Choceň Mapový podklad
172382 Broumov Dvůr Králové n.L. Choceň Mapový podklad
172383 Podkrkonoší Dvůr Králové n.L. Choceň Mapový podklad
174341 Žehrov – pěstební činnost Ještěd Liberec Mapový podklad
174343 Žehrov – těžební činnost Ještěd Liberec Mapový podklad
174424 Nymburk Brandýs nad Labem Liberec Mapový podklad
176170 Újezd – pěstební činnost Brandýs nad Labem Liberec Mapový podklad
176173 Doksy Česká Lípa Liberec Mapový podklad
176174 Újezd – těžební činnost Brandýs nad Labem Liberec Mapový podklad
176176 Mělník Brandýs nad Labem Liberec Mapový podklad
179207 Lužná Lužná Teplice Mapový podklad
179208 Rakovník – těžební činnost Lužná Teplice Mapový podklad
179208 Rakovník – těžební činnost Žatec Teplice Mapový podklad
179209 Rakovník – pěstební činnost Lužná Teplice Mapový podklad
179209 Rakovník – pěstební činnost Žatec Teplice Mapový podklad
180100 Pařeziny Křivoklát Teplice Mapový podklad
180500 Křivoklát Křivoklát Teplice Mapový podklad
181010 Nižbor Lužná Teplice Mapový podklad
181010 Nižbor Křivoklát Teplice Mapový podklad
181011 Český Kras – pěstební činnost Křivoklát Teplice Mapový podklad
181012 Český Kras – těžební činnost Křivoklát Teplice Mapový podklad
182006 Žatec východ – pěstební činnost Žatec Teplice Mapový podklad
182008 Žatec západ Žatec Teplice Mapový podklad
182009 Žatec východ – těžební činnost Žatec Teplice Mapový podklad
187323 Kácov Konopiště LZ Konopiště Mapový podklad
187324 Dolní Kralovice Konopiště LZ Konopiště Mapový podklad
191015 Špičák Pelhřimov Jihlava Mapový podklad
191128 Svidník Pelhřimov Jihlava Mapový podklad
191147 Bozděchov Pelhřimov Jihlava Mapový podklad
192020 Stálkov Český Rudolec Jihlava  Mapový podklad
192021 Lužánky Český Rudolec Jihlava  Mapový podklad
192022 Kunžak Český Rudolec Jihlava  Mapový podklad
192023 Landštejn Český Rudolec Jihlava  Mapový podklad
192024 Lipnice Český Rudolec Jihlava  Mapový podklad
192025 Kunějov Český Rudolec Jihlava  Mapový podklad
192026 Smrčná Český Rudolec Jihlava  Mapový podklad
192027 Veclov Český Rudolec Jihlava  Mapový podklad
193113 Kopce – pěstební činnost Jindřichův Hradec České Budějovice Mapový podklad
193116 Dubovice Jindřichův Hradec České Budějovice Mapový podklad
193117 Jemčina Jindřichův Hradec České Budějovice Mapový podklad
193118 Kopce – těžební činnost Jindřichův Hradec České Budějovice Mapový podklad
194001 Třeboň Třeboň České Budějovice Mapový podklad
194002 Domanín Třeboň České Budějovice Mapový podklad
194003 Ledenice – pěstební činnost Třeboň České Budějovice Mapový podklad
194004 Ledenice – těžební činnost Třeboň České Budějovice Mapový podklad
197207 Mezno Tábor České Budějovice Mapový podklad
197306 Tábor Tábor České Budějovice Mapový podklad
197316 Sedlčany – pěstební činnost Tábor České Budějovice Mapový podklad
199114 Vodňany Vodňany České Budějovice Mapový podklad
199114 Vodňany Boubín LZ Boubín Mapový podklad
199115 Sedlice Vodňany České Budějovice Mapový podklad
199116 Strakonice- pěstební činnost Vodňany České Budějovice Mapový podklad
199302 Čížová Vodňany České Budějovice Mapový podklad
202003 Bory Boubín LZ Boubín Mapový podklad
202014 Přídolí – pěstební činnost Boubín LZ Boubín Mapový podklad
202301 Kaplice Vyšší Brod České Budějovice Mapový podklad
202302 Český Krumlov Boubín LZ Boubín Mapový podklad
202304 Hořice Boubín LZ Boubín Mapový podklad
204011 Vyšší Brod Vyšší Brod České Budějovice Mapový podklad
204011 Vyšší Brod Mlynářovice České Budějovice Mapový podklad
204012 Rožmberk Vyšší Brod České Budějovice Mapový podklad
204013 Malšín Vyšší Brod České Budějovice Mapový podklad
204014 Frymburk Vyšší Brod České Budějovice Mapový podklad
205324 Hluboká nad Vltavou Hluboká nad Vltavou České Budějovice Mapový podklad
205325 Ševětín – pěstební činnost Hluboká nad Vltavou České Budějovice Mapový podklad
205326 České Budějovice Hluboká nad Vltavou České Budějovice Mapový podklad
205327 Ševětín – těžební činnost Hluboká nad Vltavou České Budějovice Mapový podklad
206207 Dolní Hvozd Nové Hrady České Budějovice Mapový podklad
206208 Horní Hvozd Nové Hrady České Budějovice Mapový podklad
209191 Železná Ruda Železná Ruda Plzeň Mapový podklad
209192 Sušice Železná Ruda Plzeň Mapový podklad
212016 Spálené Poříčí Přeštice Plzeň Mapový podklad
212018 Přeštice Přeštice Plzeň Mapový podklad
212038 Dobřany – pěstební činnost Přeštice Plzeň Mapový podklad
212048 Dobřany – těžební činnost Přeštice Plzeň Mapový podklad
216201 Plasy Plasy Plzeň Mapový podklad
216202 Střela Plasy Plzeň Mapový podklad
217003 Krasíkov – pěstební činnost Stříbro Plzeň Mapový podklad
217004 Plzeň Přeštice Plzeň Mapový podklad
217005 Stříbro Stříbro Plzeň Mapový podklad
220191 Chudenice Klatovy Plzeň Mapový podklad
220192 Nýrsko Železná Ruda Plzeň Mapový podklad
220192 Nýrsko Klatovy Plzeň Mapový podklad
220193 Kdyně Klatovy Plzeň Mapový podklad
220199 Klatovy Klatovy Plzeň Mapový podklad
220318 Chejlava-pěstební činnost Klatovy Plzeň Mapový podklad
220319 Nepomuk Klatovy Plzeň Mapový podklad
222106 Hradišťany Stříbro Plzeň Mapový podklad
222107 Holýšov – pěstební činnost Stříbro Plzeň Mapový podklad
222109 Horšovský Týn Horšovský Týn Plzeň Mapový podklad
222110 Domažlice Horšovský Týn Plzeň Mapový podklad
223007 Přimda Přimda Karlovy Vary Mapový podklad
223018 Český les Přimda Karlovy Vary Mapový podklad
223018 Český les LZ Kladská LZ Kladská Mapový podklad
223019 Planá Přimda Karlovy Vary Mapový podklad
223019 Planá LZ Kladská LZ Kladská Mapový podklad
226101 Žlutice – těžební činnost Toužim Karlovy Vary Mapový podklad
226102 Žlutice – pěstební činnost Toužim Karlovy Vary Mapový podklad
226108 Teplá Toužim Karlovy Vary Mapový podklad
226209 Bečov Toužim Karlovy Vary Mapový podklad
228681 Františkovy Lázně Františkovy Lázně Karlovy Vary Mapový podklad
228682 Dyleň Františkovy Lázně Karlovy Vary Mapový podklad
228682 Dyleň LZ Kladská LZ Kladská Mapový podklad
229072 Kraslice Kraslice Karlovy Vary Mapový podklad
229082 Hradecká – pěstební činnost Kraslice Karlovy Vary Mapový podklad
229083 Jindřichovice Kraslice Karlovy Vary Mapový podklad
230236 Smolné Pece – pěstební činnost Horní Blatná Karlovy Vary Mapový podklad
230301 Plešivec Horní Blatná Karlovy Vary Mapový podklad
230302 Nejdek Horní Blatná Karlovy Vary Mapový podklad
233001 Suchdol Klášterec nad Ohří Teplice Mapový podklad
233002 Kovářská Klášterec nad Ohří Teplice Mapový podklad
233297 Čihadlo Klášterec nad Ohří Teplice Mapový podklad
235298 Lesná Litvínov Teplice Mapový podklad
235401 Loučná Litvínov Teplice Mapový podklad
235402 Pramenáč Litvínov Teplice Mapový podklad
236202 Lovosice – pěstební činnost Litoměřice Teplice Mapový podklad
236300 Litoměřice Litoměřice Teplice Mapový podklad
236302 Lovosice Litoměřice Teplice Mapový podklad
239005 Česká Lípa Česká Lípa Liberec Mapový podklad
239006 Cvikov Česká Lípa Liberec Mapový podklad
240164 Petrovice – pěstební činnost Litvínov Teplice Mapový podklad
240197 Telnice Litvínov Teplice Mapový podklad
240202 Sněžník Děčín Liberec Mapový podklad
240203 Děčín Děčín Liberec Mapový podklad
241247 Jedlová – pěstební činnost Rumburk Liberec Mapový podklad
241248 Poustevna Rumburk Liberec Mapový podklad
241249 Tanečnice Rumburk Liberec Mapový podklad
241250 Kytlice Rumburk Liberec Mapový podklad
246035 Ještěd Ještěd Liberec Mapový podklad
246038 Rynoltice – pěstební činnost Ještěd Liberec Mapový podklad
246047 Klokočka Ještěd Liberec Mapový podklad
246049 Podještědí Ještěd Liberec Mapový podklad
247001 Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou Liberec Mapový podklad
247002 Tanvald Jablonec nad Nisou Liberec Mapový podklad
247003 Tanvald – pěstební činnost Jablonec nad Nisou Liberec Mapový podklad
249212 Frýdlant Frýdlant Liberec Mapový podklad
249213 Albrechtice – pěstební činnost Frýdlant Liberec Mapový podklad
249214 Bulovka Frýdlant Liberec Mapový podklad

(aktualizace mapových podkladů IV/2019)