Jak vyhrát COOL ponožky a ceny v hodnotě 230 000 Kč?

Chystáte se přihlásit do soutěže Stavby s vůní dřeva 2017? Dejte nám to vědět do konce května přes jednoduchý formulář ZDE (stačí vyplnit jméno, školu a e-mail) a pokud své dílo opravdu přihlásíte, získáte COOL PONOŽKY. Ponožky do soutěže věnovala společnost Lesy ČR, s. p. a my Vám je předáme při slavnostním vyhlášení vítězů soutěže dne 12. 9. 2017 v Brně.

Ceny v celkové hodnotě 230 000 Kč čekají na vítěze studentské soutěže Stavby s vůní dřeva 2017. Poslední možnost přihlásit své soutěžní dílo je 30. 6. 2017 (poštou a on-line do 23:59:59), je proto nejvyšší čas začít na návrzích pracovat. Výhodou naší soutěže je, že do ní můžete přihlásit i své školní práce (bakalářky, diplomky apod.), na kterých už pracujete!

Studenti mohou soutěžit ve dvou kategoriích, a to Návrhy dřevěných staveb a Návrhy dřevěných konstrukcí. Odměněny budou také nejlepší návrhy používající OSB desky a CLT panely.

Soutěžní díla bude posuzovat odborná porota. Jejím předsedou je náměstek ministra průmyslu a obchodu a ostatní členové jsou ředitelé významných lesnických či dřevozpracujících podniků a také přední čeští architekti. Novinkou letošního ročníku je, že pro soutěžní díla bude hlasovat též veřejnost. V letošním ročníku tak vyhlásíme celkem7 vítězů! Z hlasující veřejnosti pak vybereme jednoho hlasujícího, který získá sadu dřevěných módníchdoplňků.

A letos přinášíme ještě něco navíc! Lesy ČR, s. p. hledají prostřednictvím naší soutěže návrhy pro nový lesní mobiliář. Přihlásit tak můžete návrhy laviček či odpočinkových altánů. Ty nejlepší nápady budou zrealizovány a umístěny v našich lesích. Více informací o návrhu lesního mobiliáře naleznete zde.

Více informací na www.StavbySVuniDreva.cz

Pozvánka na akci (pdf)