Moravští lesníci z podniku Lesy ČR se setkali ve Zlíně
Moravští provozní pracovníci státního podniku Lesy ČR – adjunkti, revírníci, lesní správci a další se 13. června setkali s vedením podniku, dozorčí rady i ministerstva zemědělství ve zlínském kongresovém centru. Jde o alternativu dubnového setkání českých kolegů v královéhradeckém Aldisu. „Považujeme za mimořádně důležité komunikovat dění v podniku se širším okruhem našich provozních kolegů. Bereme to rovněž jako příležitost k představení našich…