Letní kolo fotografické soutěže

Datum publikace:

fotosoutez-2-301.jpg 

Zahrnovalo období června až srpna a proběhlo ve třech kategoriích: Zvířata v lese, Les a turistika a Náladová fotografie.

Své příspěvky nám zaslalo více než 120 účastníků. Někteří vsadili vše na jednu kartu – jeden snímek – jiní naopak využili možnost zaslat do každé kategorie až tři pokusy. Nejvíce soutěžících (102) přispělo do kategorie Náladová fotografie, naopak do sekce Les a turistika přispělo jen 68 ze zúčastněných.

Hodnotnou cenu v podobě fotoaparátu Olympus obdrží vítězové jednotlivých kategorií:

  • Náladová fotografie – Lukáš Vítek, Načeradec
  • Zvířata v lese – Karel Kajínek, Chotěboř
  • Les a turistika – Petra Čermáková, Košice

Nebyly to však jen tento tři snímky, které zaujaly porotu. Protože si myslíme, že i vás by mohly potěšit, najdete je v obrazové příloze. Uvidíte tam například ještě jednu fotografii od vítězky paní Čermákové, ale i hned dvě fotografie naše pravidelného soutěžícího pana Antonína Říhy. Jeho snímky se již tradičně ve výběru dostávají na nejvyšší příčky.

Mezi zaslanými příspěvky bylo poměrně mnoho těch, které rozhodně stojí za pozornost. Doufáme, že účastníci soutěže, kteří nezvítězili, byli odměněni hezkými zážitky z pobytu v přírodě a využijí příležitosti zúčastnit se podzimního kola. Jeho uzávěrka je 30. listopadu. Doufáme, že se přidají i další čtenáři a budeme se moc společně potěšit ze zajímavých „úlovků“. 

Podmínky soutěže naleznete na www.lesycr.cz  v sekci Akce pro veřejnost.

Vítězné fotografie:

Náladová fotografie – Lukáš Vítek

nf-1-lukas-vitek-565_301x212.jpg

Zvířata v lese – Karel Kajínek

zl-1-karel-kajinek-565_301x212.jpg

Les a turistika – Petra Čermáková

lt-1-petra-cermakova-453_221x333.jpg

Fotogalerie

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA kód