Vyhodnocení krajského kola 8. ročníku výtvarné soutěže „Lesy a příroda kolem nás“

Datum publikace:

Ve středu 6. června 2018 se v přednáškovém sále Jihočeské vědecké knihovny v Českých Budějovicích uskutečnilo slavnostní vyhodnocení Krajského kola osmého ročníku výtvarné soutěže „LESY A PŘÍRODA KOLEM NÁS“. Tuto výtvarnou soutěž pro děti z Jihočeského kraje pořádají Lesy České republiky s. p., Krajské ředitelství České Budějovice, Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích, JIHOČESKÁ ZOOLOGICKÁ ZAHRADA HLUBOKÁ NAD VLTAVOU, Stezka korunami stromů Lipno, Ústav pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem, pobočka České Budějovice a A.W.Faber-Castell Česká republika spol. s r.o.

Děti soutěžili v sedmi kategoriích podle věku a typu školy – děti v mateřských školách, žáci 1. – 2. třídy základní školy, žáci 3. – 4. třídy základní školy, žáci 5. – 6. třídy základní školy, žáci 7. – 9. třídy základní školy, žáci uměleckých škol, školní kolektivy – ručně vyrobená knížka o lese.

Témata osmého ročníku byla vyhlášena takto: Básnička o přírodě (lese) s ilustrací, Člověk a les, Ručně vyrobená knížka o lese, Les ve fantazii – les jako domov skřítků, víl,…, Stromy v barevném kabátku – stromy v barvách a Jak děti vidí práci lesníka

Výstava nejlepších soutěžních prací: od 6. 6. 2018 1. patro Jihočeské vědecké knihovny v Českých Budějovicích, pobočka Lidická, během července 2018 prostory Krajského úřadu Jihočeského kraje, od září do října 2018 prostory Jihočeské zoologické zahrady Hluboká nad Vltavou a od listopadu 2018 Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích, pobočka Na Sadech.

Fotografie z předávání cen
Vítězné práce

I. kategorie – děti v mateřských školách

II. kategorie – žáci 1. – 2. třídy základní školy

III. kategorie – žáci 3. – 4. třídy základní školy

IV. kategorie – žáci 5. – 6. třídy základní školy

V. kategorie – žáci 7. – 9. třídy základní školy

VI. kategorie – žáci uměleckých škol

VII. kategorie – ručně vyrobená knížka o lese – kolektivní práce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA kód