14. reprezentační lesnický ples

Datum publikace:

ples-301.jpg 

Již tradičně bylo zcela vyprodáno, mimo jiné díky bohatému programu. Celým večerem prováděl moderátor, herec, zpěvák i tanečník Roman Vojtek. Po oficiálním zahájení zazářil parket pestrými kostýmy hradeckého taneční skupiny Krok, která se postarala o předtančení. Pro mnohé bylo jedním z největších lákadel vystoupení zpěvačky Petry Janů. Monika Absolonová se představila muzikálovými melodiemi. S velkým úspěchem se setkala skupina Brouci Band – The Beatles Revival. Díky známým melodiím a textům se na jejich písničky nejen tančilo, ale i zpívalo.

Zábava na Malém sále rozhodně nezůstávala pozadu. Po rozjezdu, který byl v režii The Party Bandu, nastoupila skupina Rangers a postarala se o to, že parket byl opravdu nabitý. Pro zpestření bylo možné shlédnout předtančení taneční skupiny Crock 14, která přítomné nejen bavila, ale i učila tajemství country tanců. Program zakončovala Cimbálová muzika Aleše Smutného. Ta udržela  tempo zábavy až do úplného konce ve dvě hodiny po půlnoci.

Bohatý doprovodný program zahrnoval nejen slosování vstupenek o zajímavé ceny, ale také ukázky vábení zvěře, vystoupení trubačů nebo možnost ochutnat zvěřinové speciality.

Doufáme, že všem účastníkům přinesla tato akce možnost odreagovat se od běžných starostí, pobavit se s přáteli a oprášit své taneční umění.

 

Fotogalerie

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA kód