20. lesnický reprezentační ples

Datum publikace:

Tato jubilejní společenská událost začala v sobotu 6. 2. ve 20 hodin v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové předtančením .

 

Slavnostní fanfáry předcházely příchodu moderátorky plesu Michaely Maurerové a generálního ředitele podniku pana Daniela Szóráda, který po krátkém přivítání přítomných rozkrojil dort na počest 20. výročí konání lesnických plesů.

Pak se již na obou sálech rozběhl plesový program. Vystoupení zpěvačky Petry Janů s kapelou Golem doprovázelo volání jednoho z fanoušků: „Petra je nejlepší!“, se kterým souhlasil plný taneční parket.

Po vystoupení stálice naší hudební scény přivedla tanečníky do varu skupina, která stojí na začátku své, doufáme, že dlouhé, hudební kariéry – kapela Jelen. Účastníci plesu je nechtěli pustit z pódia a tak jsme se dočkali přídavků.

Na Malém sále se střídala Cimbálovka Radhošť s dynamickou dívčí kapelou The Apples, která si svým bezprostředním přístupem získala obecenstvo.

Kolem půlnoci nás čekalo losování hlavních cen tomboly. Výhercům udělaly opravdu radost, jeden z nich v euforii popadl do náručí moderátorku a vyvolal tak nadšenou reakci přihlížejících.

I nedělní brzké ráno bylo ve znamení uvolněné atmosféry a plesového veselí, přispěly k tomu Bee Gees Revival, kapela Golem i DJ Vláďa Švec na Malém sále.

Rozešli jsme se až o druhé hodině ranní a většina se již těšila na další ročník.

Fotogalerie:

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA kód