Registrace na dřevařské burze

Zájemce o registraci na trhu hotových sortimentů dříví, na trhu s dřívím nastojato nebo na trhu těžebních zbytků Dřevařské burzy si zvolí dohodce (makléřskou společnost licencovanou k uzavírání obchodů), kontaktuje jej a uzavře s ním zprostředkovatelskou smlouvu.

Seznam dohodců je k dispozici na webu www.cmkbk.cz v sekci Dřevařská burza, dokument Manuál obchodování. Českomoravskou komoditní burzu Kladno lze kontaktovat prostřednictvím mailu info@cmkbk.cz.

Dohodce na základě plné moci a doložení několika dalších dokumentů zajistí registraci zájemce v Registračním centru ČMKB. Okamžikem registrace se zájemce stává účastníkem obchodování s individuálním přístupem do obchodního systému a možností obchodovat.

 

FIN-servis, a.s.           MM TRADER CZ, a.s. PROSPEKSA, a.s.
Dr.Vrbenského 2040, 272 01 Kladno         Arbesova 492, 272 01 Kladno Ringhofferova 115/1, 155 21 Praha 5
šéfmakléř Ing. Petr Havelka           šéfmakléř Miroslav Sochor šéfmakléř Ing. Miloslav Ryšavý
tel.: 312 292 870;            mobil: 602 127 335 mobil: 721 834 818
www.fsk.cz           www.mmtrader.cz www.prospeksa.cz
e-mail: phavelka@fsk.cz          e-mail: sochor@mmtrader.cz e-mail: rysavy@prospeksa.cz
e-mail: vkavalek@fsk.cz            e-mail: pacovska@mmtrader.cz  e-mail: rudolf@prospeksa.cz 

Zájemce obdrží od Registračního centra burzy (elektronickou) vstupenku na příslušný trh. Pokud dojde u registrovaného účastníka burzovního trhu ke změnám, které mu neumožňují další účast na obchodování (ztráta solventnosti, nepravdivost prohlášení nebo porušování burzovních pravidel), Registrační centrum vstupenku pozastaví nebo odejme.