Zimní sezóna sběru šišek skončila, smrkových je letos 83 tun
Počátkem dubna skončila zimní sezóna sběru šišek. Do Semenářského závodu Lesů ČR v Týništi nad Orlicí se z celé republiky svezlo 83 tun smrkových a 13 tun borových šišek. Letošní úrodu tam budou zpracovávat celý rok. Plody a šišky lesních dřevin se sbírají po celý rok. V zimě však vrcholí sběr semen. Od konce listopadu se až do března sbíraly…